Knowledge

 

2022-09-095 minut reading

Komentarz rynkowy - sierpień 2022

W naszym najnowszym komentarzu wyjaśniamy: - co wpływa na to, że wskaźnik wyprzedzający koniunktury jest zaskakująco niski, - dlaczego inflacja w Polsce znajduje się na bardzo wysokim poziomie oraz czy i kiedy zacznie spadać, a także – jak co miesiąc – nasze fundusze w pigułce. foto: (...)

 

2022-09-01Corporate news1 minuta reading

Rozpoczynamy współpracę z Compensa Dystrybucja jako licencjonowanym dystrybutorem funduszy inwestycyjnych.

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, która koncentruje się na pośrednictwie produktów emerytalnych, ochronnych, majątkowych oraz komunikacyjnych.

 

2022-08-30Comments5 minut reading

IKE szansą na godną emeryturę

Polska demografia nie wspiera przyszłych emerytów. Niski poziom dzietności powoduje, że z roku na rok nasze społeczeństwo staje się coraz starsze. Oznacza to, że osób czynnych zawodowo - finansujących świadczenia emerytalne - procentowo jest coraz mniej. Jednocześnie (co widać na poniższym (...)

 

2022-08-045 minut reading

Komentarz rynkowy - lipiec 2022

Z naszego najnowszego komentarza dowiecie się Państwo co działo się na rynkach w lipcu: - przedstawiamy kluczowe wskaźniki ekonomiczne, - analizujemy co pokazały wyniki spółek za II kwartał tego roku, - prezentujemy z jakimi zagrożeniami zmierzy się polski rynek akcji i czy to już „czas na (...)

1z6 Page

STAY UPDATED

Subscribe to the newsletter