29.06.2022 Wiadomości ze spółki  

Fundusze VIG / C-QUADRAT TFI w ofercie inwestycyjnej Starfunds

Z przyjemnością informujemy, że fundusze inwestycyjne oraz programy emerytalne VIG / C-QUADRAT TFI są dostępne w ofercie Starfunds, zarówno za pośrednictwem Doradców, jak i poprzez unikalną Platformę Starfunds.

Platforma Starfunds to wygodne narzędzie, dzięki któremu Klienci mogą podążać za wybranym portfelem inwestycyjnym, zgodnym z ich profilem ryzyka lub samodzielnie inwestować w fundusze oraz na bieżąco śledzić wyniki swoich inwestycji.

 - Cieszymy się, że w ramach oferty Starfunds Klienci mogą wybrać także nasze fundusze. Zarządzane przez nas produkty inwestycyjne pozwalają uzyskać dostęp do globalnych i nowoczesnych rozwiązań, takich jak algorytmiczne zarządzanie ilościowe czy system oceny spółek w oparciu o kryteria ESG. To duża wartość dla Klientów - wyjaśnia Robert Trzeciak, dyrektor departamentu sprzedaży VIG / C-QUADRAT TFI. - Stale rozbudowujemy naszą sieć dystrybucji, a Starfunds, budując kompleksową ofertę, poszerza listę dostępnych produktów inwestycyjnych. Dlatego połączenie sił pomaga nam realizować wspólne cele, z korzyścią dla naszych Klientów – dodaje Robert Trzeciak.

foto: freepik.pl

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter