04.03.2024 Wiadomości ze spółki 3' czytania 

Klienci Private Banking mBanku z dostępem do rozwiązań VIG / C-QUADRAT TFI

7 Funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez VIG / C-QUADRAT jest dostępnych dla klientów Private Bankingu mBanku.

W skład oferty VIG / C-QUADRAT TFI, która została udostępniona klientom Private Banking mBanku wchodzi jeden fundusz inwestujący w oparciu o kryteria zrównoważonego rozwoju w formule „Light green”, trzy fundusze dłużne, dwa akcyjne i jeden algorytmiczny.  

Od 27 lutego tego roku klienci Private Banking mBanku mogą lokować swoje środki w siedmiu nowych funduszach o zróżnicowanych, jasno określonych strategiach, inwestujących zarówno w Polsce jak i za granicą. mBank nie tylko jest prekursorem bankowości prywatnej w Polsce, ale stanowi też awangardę dla tego sektora. Nasza oferta natomiast jest starannie dopracowana i proponuje klientom przejrzyste strategie oraz elastyczność inwestycyjną. Cieszę się, że będą mogli z niej skorzystać również klienci Private Bankingu mBanku.  powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI S.A. 

VIG / C-QUADRAT TFI S.A. działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są spółki wchodzące w skład Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami, specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych. Towarzystwo łączy stabilność oferowanych rozwiązań z nowoczesnym podejściem do zarządzania aktywami.

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter