30.11.2023 Wiadomości ze spółki  

Nasze IKE i IKZE ponownie na piątkę!

W najnowszych rankingach przeprowadzanych przez portal Analizy Online, IKE oraz IKZE dostępne on-line w VIG / C-QUADRAT TFI, ponownie zostały ocenione na 5.

„Wierzymy w sens systematycznego oszczędzania i to, że da ono naszym klientom środki na realizację planów w przyszłości. Dlatego w bardzo dobrej cenie oferujemy efektywne strategie inwestycyjne, zróżnicowane pod względem ryzyka i realokujące aktywa klienta stosownie do jego aktualnego wieku. Cieszymy się, że ranking jest potwierdzeniem atrakcyjności naszej oferty.”- powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI.

IKE i IKZE w VIG/C-QUADRAT oferują trzy gotowe strategie inwestycyjne specjalnie dopasowane do wieku klienta (aktywna, rozważna, konserwatywna) oraz umożliwiają stworzenie strategii indywidualnej. W kryteriach rankingu ważne było także stosowanie Dobrych Praktyk Informacyjnych.

O IKE:

(…) Na tak wysoką punktację zasłużyło bardzo niskimi opłatami za zarządzanie (jest to najtańsze IKE na rynku) i dobrą szeroką ofertą. TFI nie pobiera żadnych opłat za utworzenie, nabycie jednostek, konwersje, ani za transfer środków przed upływem 12 mies. TFI pobiera także najniższe opłaty za zarządzanie, wynoszące od 0,3% w funduszu dłużnym do 0,65% w akcyjnym.”

Źródło

O IKZE:

„IKZE z VIG / C-Quadrat TFI – jedyny program w tym gronie, który otrzymał wysoką notę mimo braku oceny w jednej z kategorii (chodzi o kategorię efektywność, fundusze mają za krótką historię, by je dobrze ocenić). Na tak wysoką punktację IKZE zasłużyło bardzo niskimi opłatami za zarządzanie (jest to najtańsze IKZE na rynku) i dobrą ofertą. TFI nie pobiera żadnych opłat za utworzenie, nabycie jednostek, konwersje, ani za transfer środków przed upływem 12 mies. TFI pobiera także najniższe opłaty za zarządzanie, wynoszące od 0,3% w funduszu dłużnym do 0,65% w akcyjnym. Do maksa w kategorii „oferta” zabrakło (wg naszej metodyki) jedynie funduszu surowcowego oraz funduszu akcji rynków wschodzących.

Źródło

 

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter