20.06.2023 Wiadomości ze spółki 5' czytania 

Nasza oferta jest już dostępna w sieci F-Trust.

8 Funduszy Inwestycyjnych zarządzanych przez VIG/C-QUADRAT TFI oraz rozwiązania IKE/IKZE od 20 czerwca dostępne są dla klientów F-Trust.

VIG / C-QUADRAT TFI za pośrednictwem sieci F-Trust zaoferuje jeden fundusz inwestujący w oparciu o kryteria zrównoważonego rozwoju w formule „Light green”, trzy fundusze dłużne, dwa akcyjne i dwa algorytmiczne. Dodatkowo klienci F-Trust będą mogli skorzystać z oferty emerytalnej IKE/IKZE.

VIG/C-QUADRAT TFI i F-TRUST charakteryzuje podobne, odpowiedzialne podejście do Klientów i powierzanych nam środków. Wierzymy, że nasza przejrzysta oferta funduszy znajdzie uznanie wśród doradców F-Trust ze względu na jasno określone strategie, jak i ponadprzeciętne wyniki, które osiągają. – powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI S.A.

Cenimy naszą niezależność w doradztwie inwestycyjnym i oszczędnościowym. Dlatego oferta VIG / C-QUADRAT TFI doskonale wpisuje się w nasz model pracy. Jest klarowna, a dodatkową wiarygodność buduje fakt, że akcjonariusze naszego nowego partnera inwestują swoje środki w te same fundusze co nasi Klienci. – powiedział Jakub Strysik, Prezes Zarządu F-Trust.

VIG / C-QUADRAT TFI SA działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są spółki wchodzące  w skład Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami, specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych.

F-Trust to jeden z liderów na rynku dystrybutorów produktów inwestycyjnych i jedna z największych niezależnych sieci tego typu w Polsce, wyspecjalizowana w ofercie rozwiązań inwestycyjnych. Swoją działalność realizują za pośrednictwem sieci 13 placówek w Polsce oraz przy pomocy unikalnej Platformy Funduszy.

 

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter