14.09.2023 Wiadomości ze spółki 3' czytania 

Oferta VIG / C-QUADRAT TFI dostępna w iWealth

8 Funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez VIG / C-QUADRAT TFI oraz oferta IKE/IKZE są od dziś dostępne dla klientów iWealth Management.

VIG / C-QUADRAT TFI za pośrednictwem iWealth Management zaoferuje jeden fundusz inwestujący w oparciu o kryteria zrównoważonego rozwoju w formule „Light green”, trzy fundusze dłużne, dwa akcyjne i dwa algorytmiczne. Dodatkowo, klienci iWealth mogą skorzystać z oferty IKE/IKZE. 

Mamy starannie dopracowaną ofertę, która oferuje Klientom przejrzyste strategie oraz elastyczność inwestycyjną. To dogodna opcja do zaoferowania Klientom iWealth pozwalająca skutecznie i wygodnie inwestować kapitał Klientów. powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI S.A.

Majątek naszych Klientów to efekt ich pracy i wytrwałości. Dlatego konstruując naszą ofertę kładziemy nacisk na produkty umożliwiające ochronę kapitału, długoterminowe tworzenie wartości i pełną dywersyfikację portfela inwestycji. Wierzymy, że oferta VIG / C-QUADRAT spotka się z uznaniem naszych wealth managerów i Klientów. – powiedział Marek Rybiec – Prezes Zarządu iWealth.

iWealth Management Sp. z o.o. jest niezależną firmą dostarczającą usługi finansowe starannie wyselekcjonowanych Partnerów dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Od 2018 roku firma świadczy usługę nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego i koncentruje się na pomocy w opracowaniu kompleksowej, spójnej strategii finansowej, precyzyjnie dopasowanej do potrzeb inwestorów.

VIG / C-QUADRAT TFI S.A. działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są spółki wchodzące w skład Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami, specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych.

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter