16.01.2023 Wiadomości ze spółki 1 minuta czytania 

Fundusze inwestycyjne VIG / C-QUADRAT TFI w ofercie mBanku!

Z przyjemnością informujemy, że fundusze zarządzane przez VIG / C-QUADRAT TFI są dostępne w ofercie mBanku za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych (SFI).

- Od stycznia tego roku klienci mBanku będą mogli lokować swoje środki w 7 nowych subfunduszach o zróżnicowanych, jasno określonych strategiach, inwestujących zarówno
w Polsce jak i za granicą.  Rozumiemy potrzeby klientów i w sposób odpowiedzialny podchodzimy do zarządzania ich środkami, wykorzystując najnowsze trendy i nowoczesne narzędzia. Stawiamy na rozwiązania inwestycyjne, które dają szansę na zachowanie realnej wartości oszczędności inwestorów wiedząc, że ich zebranie często zajmuje dużą część kariery zawodowej – wyjaśnia Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI.

VIG / C-QUADRAT TFI SA działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są Vienna Insurance Group – wiodąca grupa ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych.

mBank to 5. największy bank w Polsce pod względem aktywów. Od lat synonim innowacyjnych rozwiązań w bankowości, wyznaczający kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce.

foto: logo mBank

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter