Wiedza

 

13.03.2023Komentarze rynkowe5 minut czytania

Komentarz rynkowy - marzec 2023

Z naszego najnowszego komentarza rynkowego dowiecie się Państwo: • jak kształtują się kluczowe wskaźniki ekonomiczne, • jak wygląda sytuacja na polskim rynku oraz na rynkach globalnych w skomplikowanym otoczeniu, • dlaczego krajowy rynek akcji ponownie dzieli się na dwie prędkości, (...)

 

06.03.2023Komentarze3 minuty czytania

Obligacje czy fundusz obligacji. Które wybrać?

Obligacje to instrumenty finansowe bardziej podobne do kredytów bankowych niż do akcji. Emitent, czyli podmiot, który emituje obligacje, zobowiązuje się do cyklicznych płatności odsetek (tzw. kuponów) kupującemu oraz zwrotu pożyczonej kwoty (wartości nominalnej) w określonym terminie. (...)

 

21.02.2023Wiadomości ze spółki2 minuty czytania

Fundusze VIG / C-QUADRAT TFI w ofercie Domu Maklerskiego BOŚ

Od lutego 2023 r. fundusze inwestycyjne VIG / C-QUADRAT TFI można kupić za pośrednictwem BossaFund – platformy internetowej Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska SA.

 

20.02.2023Komentarze rynkowe5 minut czytania

Komentarz rynkowy - luty 2023

Z naszego najnowszego komentarza rynkowego dowiecie się Państwo: - jak kształtują się kluczowe wskaźniki ekonomiczne, - jak wygląda sytuacja na polskim rynku oraz na rynkach globalnych w skomplikowanym otoczeniu, - jaki wpływ na rynek akcji wywarły ostatnie decyzje banku federalnego, (...)

1z10 Strona

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter