Wiedza

 

01.12.2022Wiadomości ze spółki1 minuta czytania

IKE w VIG / C-QUADRAT TFI wśród najlepszych na rynku!

W najnowszej edycji rankingu przeprowadzanego przez portal Analizy Online, IKE VIG / C-QUADRAT TFI znalazło się na podium! Nasze IKE ma obecnie najniższe na rynku koszty dla klientów.

 

24.11.2022Komentarze4 minuty czytania

IKE i IKZE dla młodych seniorów – preferencje podatkowe i ochrona oszczędności przed inflacją

W czasie wysokiej inflacji dobry wybór produktów finansowych, w których ulokujemy swoje środki nabiera szczególnego znaczenia. Liczne badania pokazują, że większość Polaków przechowuje swoje oszczędności na nieoprocentowanych kontach, co oznacza, że ich realna wartość spada razem z inflacją. (...)

 

09.11.2022Komentarze rynkowe6 minut czytania

Komentarz rynkowy - listopad 2022

W listopadowym komentarzu znajdziecie Państwo informację o tym: • na ile decyzje oraz komunikaty banków centralnych wpływają na sytuację rynkową i stan zatrudnienia, • jak rynki odbierają dynamiczną sytuację w Chinach, • czy to już koniec spadków na warszawskiej giełdzie czy może tylko (...)

 

07.11.2022Wiadomości ze spółki2 minuty czytania

Nowy subfundusz w ofercie VIG / C-QUADRAT TFI - szybkie i elastyczne dopasowanie portfela inwestycyjnego do sytuacji rynkowej.

C-QUADRAT ARTS Total Return Flexible jest już dostępny dla klientów VIG / C-QUADRAT TFI poprzez stronę internetową oraz w ofercie dystrybutorów.

1z8 Strona

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter