17.10.2023 Wiadomości ze spółki 5' czytania 

Oferta VIG / C-QUADRAT TFI dostępna w IPOPEMA Securities

8 funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez VIG / C-QUADRAT TFI oraz oferta IKE/IKZE są od 17 października dostępne dla klientów IPOPEMA Securities.

 

VIG / C-QUADRAT TFI za pośrednictwem IPOPEMA Securities umożliwi nabycie funduszu inwestującego w oparciu o kryteria zrównoważonego rozwoju w formule „Light green”, trzech funduszy dłużnych, dwóch akcyjnych i dwóch algorytmicznych. Dodatkowo, klienci IPOPEMA mogą skorzystać z oferty IKE/IKZE zarządzanych przez VIG / C-QUADRAT TFI.

Siłą naszej oferty jest jej prostota oraz olbrzymie doświadczenie zespołu, który codziennie zarządza funduszami. Cieszę się, że będą mogli z niej skorzystać klienci IPOPEMA. – powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI S.A. 

IPOPEMA Securities stale rozbudowuje portfolio produktowe dla klientów indywidualnych. Poszerzenie naszej oferty o fundusze VIG / C-QUADRAT wpisuje się w tę strategię. – stwierdził Jacek Lewandowski – Prezes Zarządu IPOPEMA Securities. 

IPOPEMA Securities S.A. jest licencjonowanym domem maklerskim działającym na podstawie zezwolenia i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Akcje IPOPEMA Securities są przedmiotem obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W swojej ofercie posiada m.in. szeroki zakres produktów inwestycyjnych i usług – w tym doradztwo inwestycyjne – adresowanych do szerokiego grona klientów indywidualnych. Zakres oferty produktowej tworzony jest ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i preferencji klientów o zróżnicowanych profilach inwestycyjnych, oczekiwaniach, wiedzy i doświadczeniu. 

VIG / C-QUADRAT TFI S.A. działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są spółki wchodzące w skład Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami, specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych. Towarzystwo zarządza aktywami o wartości 1 mld zł (dane na dzień 17 października 2023). Mottem firmy jest „Twój kapitał w zaufanych rękach”.

 

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter