Wiedza

 

09.09.2022Komentarze rynkowe5 minut czytania

Komentarz rynkowy - sierpień 2022

W naszym najnowszym komentarzu wyjaśniamy: - co wpływa na to, że wskaźnik wyprzedzający koniunktury jest zaskakująco niski, - dlaczego inflacja w Polsce znajduje się na bardzo wysokim poziomie oraz czy i kiedy zacznie spadać, a także – jak co miesiąc – nasze fundusze w pigułce. foto: (...)

 

01.09.2022Wiadomości ze spółki1 minuta czytania

Rozpoczynamy współpracę z Compensa Dystrybucja jako licencjonowanym dystrybutorem funduszy inwestycyjnych.

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, która koncentruje się na pośrednictwie produktów emerytalnych, ochronnych, majątkowych oraz komunikacyjnych.

 

30.08.2022Komentarze5 minut czytania

IKE szansą na godną emeryturę

Polska demografia nie wspiera przyszłych emerytów. Niski poziom dzietności powoduje, że z roku na rok nasze społeczeństwo staje się coraz starsze. Oznacza to, że osób czynnych zawodowo - finansujących świadczenia emerytalne - procentowo jest coraz mniej. Jednocześnie (co widać na poniższym (...)

 

04.08.2022Komentarze rynkowe5 minut czytania

Komentarz rynkowy - lipiec 2022

Z naszego najnowszego komentarza dowiecie się Państwo co działo się na rynkach w lipcu: - przedstawiamy kluczowe wskaźniki ekonomiczne, - analizujemy co pokazały wyniki spółek za II kwartał tego roku, - prezentujemy z jakimi zagrożeniami zmierzy się polski rynek akcji i czy to już „czas na (...)

1z6 Strona

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter